- 20%

La Roche Posay – Toleriane Rosaliac AR Concentrate

2,944 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay Toleriane Rosaliac AR Concentrate

La Roche-Posay Tolériane Rosaliac AR Concentrate 40ml është një krem kundër skuqjes dhe një përkujdesje korigjuese intensive për një lëkurat kuperoze.

Ngjyra e saj jeshile vjen nga një pigment korrigjues për të neutralizuar skuqjen.
Kujdesi intensiv korrigjues është ultra i përqendruar në Sphingobioma përbërës që qetëson lëkurën dhe redukton skuqjen në një formulë të pasuruar me ujë të burimit termal La Roche-Posay.

Funksionon menjëherë. Lëkura është e hidratuar. Skuqjet, ndjenjat e nxehjes dhe parehatisë zvogëlohen. Lëkura është e harmonizuar.
Pas 1 muaji, skuqja reduktohet klinikisht.

Pa parfum.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

40ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Isostearyl Neopentanoate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Ci 77891/Titanium Dioxide, Pentylene Glycol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Polysorbate 20, Zea Mays Starch/Corn Starch, Schisandra Sphenanthera Fruit Extract, Tin Oxide, Sorbitan Oleate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Glyceryl Stearate Citrate, Isohexadecane, Sphingomonas Ferment Extract, Silica, Aluminum Hydroxide, Mannitol, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Hydrogenated Lecithin, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Maltodextrin, Polysorbate 80, Acrylamide/sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Mica, Ci 77288/Chromium Oxide Greens, Ci 77491/Iron Oxides, Ci 77492/Iron Oxides,Ci 77499/Iron Oxides

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Toleriane Rosaliac AR Concentrate”

LART