- 15%

La Roche Posay – Retinol Serum Anti Age Set

4,675 Lekë

Me blerjen e serumit La Roche Posay – Hyalu B5 Serum Serum (30ml) përfitoni falas:

La Roche Posay – B3 Pure Retinol Serum (2x5ml)
La Roche Posay – Anthelios Age Correct (SPF 50) (3ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

La Roche-Posay Hyalu B5 (30ml)

La Roche-Posay Hyalu B5 Serum është një xhel i freskët hidratues i rekomanduar për rrudhat, humbjen e volumit dhe elasticitetit, lëkurë të lodhur.

Formula unike rigjeneruese kombinon dy tipe të acididt hialuronik të pastër, vitaminën B5 dhe madecassoside, të cilat ripërtërijnë, riparojnë dhe mundësojnë rigjenerimin e lëkurës. Menjëherë lëkura është më e butë dhe e freskët. Rrudhat dhe vijat e holla janë dukshem më të reduktuara.

La Roche Posay – B3 Pure Retinol Serum (2x5ml)

Është një  serum kundër plakjes me retinol të pastër për fytyrën dhe qafën e lë lëkurën të ndjehet më e lëmuar, e hidratuar dhe e rinovuar. Si rezultat, pamja e vijave të holla, rrudhave dhe dëmtimi i parakohshëm i diellit zvogëlohet.

 • Retinoli i pastër  me çlirim gradual vepron gradualisht në lëkurë për efikasitet dhe tolerancë.
 • Tekstura e lehtë, hidratuese rinovon dukshëm lëkurën, duke reduktuar linjat dhe rrudhat dhe duke krijuar një pamje më të ndritshme.
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

La Roche Posay – Anthelios Age Correct Spf 50 (3ml)

La Roche-Posay Anthelios Age Correct Daily Care SPF 50 është një kujdes për fytyrën që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës dhe korrigjimin e shenjave të plakjes të shkaktuara nga ekspozimi ditor UV, falë fotokorrektimit. Vepron në zvogëlimin e rrudhave dhe korrigjimin e njollave të errëta.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Forma

Flakon me pikatore, Flakon me pompë

Mosha

Të gjithë

Sasia

2x5ml, 3ml, 30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Retinol Serum Anti Age Set”

Hyalu B5 Serum
INGREDIENTS | FIL CODE : B212343/1
AQUA / WATER GLYCERIN ALCOHOL DENAT. PROPYLENE GLYCOL PANTHENOL PENTYLENE GLYCOL DIMETHICONE PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES PPG-6-DECYLTETRADECETH-30 GLYCERYL ISOSTEARATE MADECASSOSIDE SODIUM HYALURONATE AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE DISODIUM EDTA HYDROLYZED HYALURONIC ACID CAPRYLYL GLYCOL CITRIC ACID XANTHAN GUM BUTYLENE GLYCOL TOCOPHEROL PHENOXYETHANOL PARFUM /FRAGRANCE.

B3 Pure Retinol Serum
AQUA /WATER / EAU • GLYCERIN • CYCLOHEXASILOXANE • ALCOHOL DENAT. • PENTYLENE GLYCOL • NIACINAMIDE • DIMETHICONE • GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL • PPG-6-DECYLTETRADECETH-30 • SODIUM HYALURONATE • RETINOL • ADENOSINE • AMMONIUMPOLYACRYLOYLDIMETHYLTAURATE • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • XANTHAN GUM • POLYSILICONE-11 • RETINYL PALMITATE • TOCOPHEROL • PHENOXYETHANOL • PARFUM/ FRAGRANCE

Anthelios Age Correct (SPF 50)
Aqua/Water/Eau, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Octocrylene, Niacinamide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, Silica, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Drometrizole Trisiloxane, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Capryloyl Salicylic Acid, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Phenylethyl Resorcinol, Poloxamer 338, Tocopherol, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, Parfum / Fragrance.

0/5 (0 Reviews)

LART