- 20%

La Roche Posay – Redermic R

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 6,140 Lekë.Current price is: 4,912 Lekë.

Përkujdesje antirrudhë me retinol .

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Redermic R

Korrektues i përqëndruar intensiv dermatologjik, për lëkurat sensitive.

Zbut rrudhat e theksuara. Transformon sipërfaqen e lëkurës: zbut njollat e parakohshme të moshës dhe i jep pamjes një unifikim.

Zbut rrudhat, ngjyrën jo të njëtrajtshme të lëkurës, njollat e parakohshme të moshës.

Një kompleks eksluziv i Retinolit të pastër dhe një çlirim progresiv të Retinolit për të shpërndarë një dozë shumë domethënëse progresive.

Efikasiteti i korrektuesit kundra – moshës është i garantuar duke respektuar kufirin tolerues të lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë dhe qafë.

Mbajeni larg ekspozimit të rrezeve UV, lini hapsirë nga aplikimi në aplikim për të lejuar lëkurën të mësohet me retinolin. Shmangni zonën rreth syve.

Firma

La Roche Posay

Mosha

30+

Forma

Tubet

Sasia

30ml

AQUA / WATER, ISOSTEARYL NEOPENTANOATE, GLYCERIN, OCTYLDODECANOL, PROPYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER, CETEARYL ALCOHOL, GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL, TRIETHANOLAMINE, ISOHEXADECANE, SODIUM HYALURONATE, RETINOL, RETINYL LINOLEATE, ADENOSINE, CAPRYLOYL SALICYLIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, POLYSORBATE 80, PHENOXYETHANOL, PARFUM / FRAGRANCE

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për La Roche Posay – Redermic R
 • Vojsava E.

  Eshte fantastik per lekurat sensitive.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART