- 20%

La Roche Posay – Redermic C Eyes

Original price was: 5,100 Lekë.Current price is: 4,080 Lekë.

Përkujdesje antirrudhë për sytë me vitaminë C.

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Redermic C Eyes

La Roche-Posay Redermic C Eyes është një kujdes i konturit të syve për sytë e ndjeshëm.

 • Acidi hialuronik i fragmentuar zbut menjëherë lëkurën.
 • Manoza, një sheqer rigjenerues, optimizon ndërveprimin me dritën dhe zbut parregullsitë e lëkurës.

Tekstura rimbushëse është e lehtë dhe e freskët, duke lënë një fund të butë dhe jo vajor. Lëkura është më e fortë, linjat e holla zbehen dhe rrudhat korrigjohen. Konturi i syve është e njëtrajtshëm dhe  sytë më rrezatues.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, duke e masazhuar nga këndi i brendshëm i syrit përjashta.

 

Firma

La Roche Posay

Mosha

30+

Forma

Tubet

Sasia

15ml

AQUA / WATER, GLYCERIN, DIMETHICONE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, LIMNANTHES ALBA SEED OIL / MEADOWFOAM SEED OIL, ASCORBIC ACID, MANNOSE, BUTYLENE GLYCOL, PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL, AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, CETYL ALCOHOL, PEG-100 STEARATE, GLYCERYL STEARATE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, POTASSIUM HYDROXIDE, PARAFFIN, SODIUM STYRENE/MA COPOLYMER, CERA MICROCRISTALLINA / MICROCRYSTALLINE WAX, MADECASSOSIDE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONOL, DISODIUM EDTA, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER, XANTHAN GUM, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PHENOXYETHANOL

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Redermic C Eyes”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART