- 20%

La Roche Posay – Posthelios After sun Care

Original price was: 2,850 Lekë.Current price is: 2,280 Lekë.

Përkujdesje pas diellit, rehidraton dhe qetëson lëkurën.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

POSTHELIOS

XHEL I SHKRIRЁ

HIDRATUES PAS DIELLIT PЁR FYTYRЁN DHE TRUPIN

10% me lipide rimbushёse dhe agjent zbutёs. PA PARABEN

Pёr lёkurё tё thatё dhe tё ekspozuar ndaj diellit

Pёrkujdesje riparuese pas diellit

Pёrbёrje e shkrirё

E lehtё pёr tu aplikuar

E pasur me agjent riparues tё lipideve pёr tё inkurajuar riparimin e dёmtimeve.

PЁRDORIMI

Aplikojeni pas dushit ose banjos dhe masazhojeni butёsisht. Pёr pёrdorim tё jashtёm.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

AQUA / WATER, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, GLYCERIN, PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL, OCTYLDODECANOL, PEG-30 STEARATE, GLYCERYL STEARATE, NIACINAMIDE, DIMETHICONE, CETYL ALCOHOL, CETYL ACETATE, ACETYLATED LANOLIN ALCOHOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLOYL GLYCINE, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, STEARETH-10, TETRASODIUM EDTA, TOCOPHEROL, PARFUM / FRAGRANCE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Posthelios After sun Care”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART