- 20%

La Roche Posay – Physiological Ultra-Fine Scrub

Original price was: 1,740 Lekë.Current price is: 1,392 Lekë.

Eksfoliant për fytyrën.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

ZBUT DHE PASTRON BUTЁSISHT

Për të gjitha tipet e lëkurës

Pastron dhe zbut butësisht të gjitha tipet e lëkurës së ndjeshme.

Pastron dhe zbut lëkurën sensitive butësisht. Pa paraben.

Physiological Ultra – FINE eksfoliant facial pastron dhe zbut butësisht lëkurën sensitive. Karakteri formulues i Physiological : -agjent pastrues i zgjedhur me tolerancë të lartë, dhe për një heqje totale të makijazhit, me Ujë Termal La Roche Posay; – ph fiziologjik, pa sapun, pa alkool, pa ngjyrues, pa paraben.

PЁRDORIMI

Masazhojeni butësisht në fytyrën e lagësht, duke shmangur zonën rreth syve. Shpëlajeni plotësisht me ujë.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

AQUA / WATER, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID, POLYETHYLENE, AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, POLOXAMER 184, TRIETHANOLAMINE, TETRASODIUM EDTA, XANTHAN GUM, SOLUM DIATOMEAE / DIATOMACEOUS EARTH, POLYQUATERNIUM-47, CAPRYLYL GLYCOL, MYRTRIMONIUM BROMIDE, BENZOIC ACID, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Physiological Ultra-Fine Scrub”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART