- 20%

La Roche Posay – Physiological Soothing Toner

Original price was: 2,260 Lekë.Current price is: 1,808 Lekë.

Pastrues tonik dhe qetësues për lëkura të ndjeshme.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

ZBUT DHE TONIFIKON BUTЁSISHT LЁKURЁN SENSITIVE

Për të gjitha tipet e lëkurës.

Përkujdesje perfekte e  pastrimit rutinë. Lëkura duket me e butë, poret duken të mbyllura dhe lë një ndjesi reahtie mbi lëkurë. Përbërësit e zgjedhur kane tolerancë të lartë dhe optimale për heqjen e makijazhit. Ky produkt ka një pH fiziologjik dhe është i pasur me ujë termal La Roche Posay.

PЁRDORIMI

Aplikojeni në gjithë fytyrën ,sytë dhe buzët duke përdorur një top pambuku. Shpëlajeni mirë.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Physiological Soothing Toner”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART