- 20%

La Roche Posay – Physiological Micellar Solution

Original price was: 2,600 Lekë.Current price is: 2,080 Lekë.

Demakiazhues për fytyrë, sy dhe buzë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

PASTRON BUTЁSISHT FYTYRЁN ,BUZЁT DHE SYTЁ

Për të gjitha tipet e lëkurës.

Pastron butësisht,duke hequr makijazhin dhe duke eleminuar papastërtitë.

Përbërësit e zgjedhur kanё tolerancë të lartë dhe optimale për heqjen e makijazhit. Ky produkt ka një pH fiziologjik dhe është i pasur me ujë termal La Roche Posay.

PЁRDORIMI

Aplikojeni në gjithë fytyrën ,sytë dhe buzët duke përdorur një top pambuku.Shpëlajeni mirë.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

400ml

AQUA / WATER, HEXYLENE GLYCOL, POLOXAMER 184, GLYCERIN, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, DIHYDROCHOLETH-30, SODIUM CHLORIDE, SODIUM DIGLYCOLATE, SODIUM GLYCOLATE, POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE, PARFUM / FRAGRANCE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Physiological Micellar Solution”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART