- 20%

La Roche Posay – Physiological Cleansing Milk

Original price was: 2,370 Lekë.Current price is: 1,896 Lekë.

Qumësht pastrues për lëkura të thata.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

PASTRON BUTЁSISHT LЁKURЁN E THATЁ.

Për femra dhe meshkuj me lëkurë të thatë dhe shumë të thatë,dhe lëkurë sensitive.

Pastron butësisht,duke hequr makijazhin dhe duke eleminuar papastërtitë.

Përbërësit e zgjedhur kane tolerancë të lartë dhe optimale për heqjen e makijazhit. Ky produkt ka një pH fiziologjik dhe është i pasur me ujë termal La Roche Posay.

PЁRDORIMI

Aplikojeni në gjithë fytyrën ,sytë dhe buzët duke përdorur një top pambuku.Shpëlajeni mirë.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

AQUA / WATER, ETHYLHEXYL PALMITATE, ISOHEXADECANE, PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL, GLYCERIN, ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER, CETEARETH-25, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM HYDROXIDE, POLOXAMER 184, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, DISODIUM EDTA, POLYSORBATE 80, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, MYRTRIMONIUM BROMIDE, BENZOIC ACID, PARFUM / FRAGRANCE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Physiological Cleansing Milk”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART