- 20%

La Roche Posay – Physiological Cleansing Gel

Original price was: 2,370 Lekë.Current price is: 1,896 Lekë.

Xhel pastrues për fytyrën për lëkura normale mikse.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

PASTRON BUTЁSISHT LЁKURЁN NORMALE MIKSE

Për femra dhe meshkuj me lëkurë normale mikse,dhe lëkurë sensitive.

Pastron butësisht,duke hequr makijazhin dhe duke eleminuar papastërtitë.

Përbërësit e zgjedhur kane tolerancë të lartë dhe optimale për heqjen e makijazhit. Ky produkt ka një pH fiziologjik dhe është i pasur me ujë termal La Roche Posay.

PЁRDORIMI

Aplikojeni në gjithë fytyrën ,sytë dhe buzët duke përdorur një top pambuku.Shpëlajeni mirë.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

AQUA / WATER
BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE
CARBOMER
SODIUM HYALURONATE
SODIUM HYDROXIDE
POLOXAMER 184
DISODIUM EDTA
CAPRYLYL GLYCOL
POLYSORBATE 20
PHENOXYETHANOL
PARFUM / FRAGRANCE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Physiological Cleansing Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART