- 20%

La Roche Posay – Effaclar Pastrues tonik dhe ngushtues i poreve

(10 përshtypje mbi produktin)

1,792 Lekë

La Roche Posay – Effaclar Astringent Lotion Micro-Exfoliante

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Effaclar Pastrues tonik dhe ngushtues i poreve
Për lëkurë të yndyrshme, me imperfeksione dhe të prirur ndaj akneve. I përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme.

Locion mikro-eksfoliant La Roche-Posay Effaclar ndihmon për të zvogëluar në mënyrë të dukshme madhësinë e poreve dhe për të luftuar bllokimin e tyre, përmes bashkimit të sebum-rregulluesit, përbërësve aktivë të pastrimit dhe përmes mikro-peeling AHA.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni butësisht me një copë pambuku të lagësht në fytyrë dhe qafë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Lëkura të jetë pastruar dhe tharë më parë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Linja

Effaclar

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

AQUA / WATER, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, SODIUM CITRATE, PROPYLENE GLYCOL, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, DISODIUM EDTA, CAPRYLOYL SALICYLIC ACID, CITRIC ACID, SALICYLIC ACID, PARFUM / FRAGRANCE

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 4.64
  vlerësime
 • 5 Yje
  91%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  9%
10 përshtypje për La Roche Posay – Effaclar Pastrues tonik dhe ngushtues i poreve
 • .

  Ky lotion me ka dhene shume rezultat pozitiv.Fytyra ime eshte shume e paster pas perdorimit te tij. Si mund te porosit nje tjeter pasi me mbaroi? Flm

  • FarmaCity F.

   Pershendetje Klara! Ju kontaktuam me email.

 • . (blerës i verifikuar)

  Eshte nje nga toniket qe me pelqen me shume. Pershkrimi i dhene perputhet plotesisht me efektin qe ka ky tonik ne lekure.

 • enxhi z. (blerës i verifikuar)

  efekti i tonikut dukej qe ne ditet e para,tani duhet te mar dhe laresin e effaclar sepse kam mbet shum e kenaqur nga perdorimi i pare

 • (blerës i verifikuar)

  Ne me pak se nje muaj perdorim ve re nje zvogelim te madhesise se poreve dhe pastrimit te tyre. Super i rekomandueshem!

 • Elona B. (blerës i verifikuar)

  Review for La Roche Posay – Effaclar Pastrues tonik dhe ngushtues i poreve
  ★ ★ ★ ★ ★

 • Florinda J. (blerës i verifikuar)

  Pershendetje! Toniku me mire qe kam perdorur deri tani. Ka nje efekt shume te mire ne lekure. E sugjeroj qe te perdoret gjithmone pas larjes se fytyres me xhelin lares te se njejtes linje dhe pas perhapjes se tonikut me pambuk te vendoset kremi. Jua sugjeroj eshte shume i mire. Lekura ime eshte permiresuar shume pas perdorimit te ketyre produkteve .

 • .

  Zhgenjim total per lekuren time. Permban alkol, dhe mua me irritoi zonen e mollzave sapo e vendosa.

 • Miranda D.

  Super tonik, r perdor se bashku me larsin

 • Jurgena F. (blerës i verifikuar)

  Kam nje jave qe e perdor dhe deri tani me pelqen shume ,ma kane keshilluar dhe me pare si produkt

 • .

  Super produkt xheli lares dhe tiniku efaclar ma kan pastruar fytyren qe ne ditet e para

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART