- 20%

La Roche Posay – Nutritic Levres

Original price was: 1,100 Lekë.Current price is: 880 Lekë.

Përkujdesje ushqyese dhe ripërteritese e lekurës së buzëve.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Kujdes transformues për buzë shumë të thata.

Buzë sensitive të thata.

Për femra dhe meshkuj me buzë të thata dhe sensitive.

Ndryshon 4 shenjat e buzëve të thata dhe sensitive: tërheqjen, brishtësinë, cilësinë dhe palsaritjen.

Përbërje jo e  yndyrshme që përthithet menjëherë nga lëkura.Përmban  BIOLIPIDS + CERAMIDES 5  duke bërë kështu një  mbrojtje  totale   të  lëkurës  dhe  duke  ndërtuar   barrierat  e  lëkurës  për   një  kohë  të  gjatë  .

PЁRDORIMI

Përsëriteni  aplikimin  sa  herë  të  jetë e nevojshme.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

4.7ml

OLYETHYLENE, POLYBUTENE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, BUTYROSPERMUM PARKII / SHEA BUTTER, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, MYRISTYL MYRISTATE, CERA ALBA / BEESWAX, OCTYLDODECANOL, RICINUS COMMUNIS / CASTOR SEED OIL, CETYL ALCOHOL, LIMNANTHES ALBA / MEADOWFOAM SEED OIL, CETYL PALMITATE, GLYCERIN, RIBES NIGRUM / BLACK CURRANT SEED OIL, ECHIUM LYCOPSIS / ECHIUM LYCOPSIS FRUIT OIL, CORIANDRUM SATIVUM / CORIANDER FRUIT OIL

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Nutritic Levres”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART