- 20%

La Roche Posay – Nutritic Intense Rich

Original price was: 3,480 Lekë.Current price is: 2,784 Lekë.

Përkujdesje ushqyese dhe ripërtëritëse intensive e lëkurave të thata.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Hidratues riparues intensiv

Jep ndjesinë e rehatisë dhe butësisë.

Zbut ndjesinë  e dhimbjes në lëkurat e thata.

Për lëkurë të thatë  në shumë të  thatë.Pa paraben.

Hidratues intensiv i cili rindërton në mënyrë të  menjëhershme shtresat superiore të epidermës.E  re MP-lipids:një gjeneratë e re lipidesh me efikasite të provuar në faktorët sintetizues hidratues ,lipidetdhe proteinat esenciale tëcilat I  japin lëkurës rehati dhe mbrojtje.

PЁRDORIMI

Aplikojeni në mëngjes dhe ose ne darkë në gjithë fytyrën

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

AQUA / WATER, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE, ALCOHOL DENAT., ETHYLHEXYL PALMITATE, DIMETHICONE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, MYRISTYL MYRISTATE, NIACINAMIDE, PEG-100 STEARATE, GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL, SODIUM POLYACRYLATE, MYRISTYL MALATE PHOSPHONIC ACID, DISODIUM EDTA, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, TOCOPHEROL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM / FRAGRANCE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Nutritic Intense Rich”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART