- 20%

La Roche Posay – Lipikar Xerand

Original price was: 850 Lekë.Current price is: 680 Lekë.

Krem për duar

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Krem riparues për duart

Ndihmon në rivendosjen e barrierave kutane dhe e mbron lëkurën nga faktorët e përditshëm stresues. Depërton menjëherë. Jo i yndyrshëm.

Për lëkurë ashpërsisht të thatë.

PЁRDORIMI

Aplikojeni në duar sa here të jetë e nevojshme dhe masazhojeni derisa kremi të përthithet plotësisht.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

AQUA / WATER, GLYCERIN, OCTYLDODECANOL, STEARIC ACID, PEG-100 STEARATE, GLYCERYL STEARATE, PALMITIC ACID, STEARETH-10, PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL, DIMETHICONE, ALLANTOIN, CAPRYLOYL GLYCINE, TETRASODIUM EDTA, XANTHAN GUM, CETYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM / FRAGRANCE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Lipikar Xerand”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART