- 20%

La Roche Posay – Lipikar Syndet AP+ Eco-Refill

(2 përshtypje mbi produktin)

1,888 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Lipikar Syndet AP+ Eco-Refill

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP +  është një krem ​​pastrues ultra-i butë rimbushës për trupin dhe fytyrën e foshnjave, fëmijëve dhe të rriturve. Indikohet për lëkurë të ndjeshme, shumë të thatë, të irrituar dhe të prirur për kruarje.

E pasur me AquaPosae Filiformis, Lipikar Baume ka treguar se lë një hidratim me efekt të gjatë duke e lënë lëkurën të ndihet e butë dhe më e rehatshme, gjithashtu ndihmon në reduktimin e ndjenjës së thastësisë.

Formula e tij është e përqendruar në qetësimin e niacinamidit. Zhvilluar me një minimum përbërësish, të zgjedhur për efektivitetin e tyre, tolerancën ndaj pH fiziologjik dhe për të minimizuar rrezikun e alergjive.

Testuar nën kontrollin pediatrik dhe oftalmologjik. Pa aromë

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në lëkurë të lagur, fytyrë dhe trupit. Masazhojeni lehtë dhe shpëlajeni.
0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Refill

Sasia

400ml

Aqua/Water, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Coco-Betaine, Polysorbate 20, Citric Acid, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Niacinamide, Acrylates Copolymer, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Cocamide MEA, Disodium EDTA, Glycol Distearate, Mannose, Polyquaternium-11, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Vitreoscilla Ferment.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 4.67
  vlerësime
 • 5 Yje
  33%
  4 Yje
  33%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për La Roche Posay – Lipikar Syndet AP+ Eco-Refill
 • Iljada B.

  Shume ekonomik

 • Senada J. (blerës i verifikuar)

  I mire po jo per lekure te mikse.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART