- 20%

La Roche Posay – Lipikar Surgras sapun

Original price was: 1,420 Lekë.Current price is: 1,136 Lekë.

Sapun larës për lëkura atopike.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Lipikar Surgras sapun

I formuluar për lëkura të thata. Pastroni lëkurën pa e dëmtuar. Derivatet e gjalip Shea i japin lipidet e nevojshme lëkurës duke respektuar në këtë mënyrë shtresën mbrojtëse natyrale të saj.

Qetëson lëkurën, ul ndjesinë e diskomfortit dhe tërheqjes.

Udhëzime mbi përdorimin

To make foam on the hands before applying to the beforehand wet skin. To mass slightly. To rinse.

Për përdorim të përditshërm. Shkumoni në duart tuaja para se taaplikoni në lëkurë të lagur. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni më pas.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Sapun

Sasia

150g

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Sodium Cocoyl Amino Acids, Glycerin, Palmitic Acid, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Butyrospermum Parkii, Etidronic Acid, Helianthus Annuus, Parfum (Fragrance), Palm Kernel Acid, Pentasodium Pentetate, Sodium Chloride.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Lipikar Surgras sapun”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART