- 20%

La Roche Posay – Lipikar Lotion

(1 përshtypje mbi produktin)

2,208 Lekë

Përshkrimi i Produktit

La RochePosay Lipikar Lotion Daily Repair Moisturizing Lotion

Ky locion ditor trupi ndihmon në rimbushjen e lipideve thelbësore të lëkurës dhe siguron hidratim gjatë gjithë ditës për lëkurën normale në të thatë, duke e lënë lëkurën të ndjehet e lëmuar dhe e shëndetshme.

Formula përmban:

 • Një përqendrim i lartë i Ujit Termal Prebiotik La Roche-Posay me veti hidratuese, qetësuese dhe antioksiduese
 • Shea Butter & Glicerina: Agjentë hidratues që tërheqin natyrshëm ujin në lëkurë
 • Niacinamide: një formë e vitaminës B3 me veti qetësuese
 • Formula e bazuar në cold cream: një emulsion uji dhe vajrash natyralë të njohur për të ndihmuar në rimbushjen e lipideve thelbësore të lëkurës
 • Pranuar nga Shoqata Kombëtare e Ekzemës.
 • I përshtatshëm për bebe gjashtë muajsh e lart, fëmijë dhe të rritur.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni çdo ditë në të gjithë trupin gjatë gjithë vitit për të ndihmuar në mbajtjen e lëkurës të lëmuar, të hidratuar dhe me pamje të shëndetshme.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

400ml

AQUA / WATER • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER • GLYCERIN • SORBITAN STEARATE • PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL • NIACINAMIDE • BRASSICA CAMPESTRIS OLEIFERA OIL / GRAPESEED SEED OIL • ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE • DIMETHICONE • CERA ALBA / BEESWAX • SORBITAN TRISTEARATE • CARBOMER • SODIUM HYDROXIDE • POLOXAMER 338 • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • DISODIUM EDTA • SUCROSE COCOATE • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • T-BUTYL ALCOHOL • CETYL PALMITATE • BHT • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për La Roche Posay – Lipikar Lotion
 • Marina T. (blerës i verifikuar)

  Me pelqen si body lotion. Do ta ri mare perseri pasi te mbaroj.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART