- 15%

La Roche Posay – Kerium DS Cream

1,700 Lekë 2,000 Lekë

Përkujdesje për lëkura seborroike dhe që skuqën.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

PЁRKUJDESJE ZBUTЁSE E FYTYRЁS. TRAJTIME SEBORROIKE

 • Neutralizon njollat e fytyrës dhe skuqjen e lëkurë
 • Riforcon sistemin mbrojtës të lindur të lëkurë
 • Lëkurë seborroike [ skuqje të dukshme dhe sebum i tepërt ]

Një kombinim unik i përbërësve aktiv :

 • Thermal Dermobiotic, një përbërës aktiv eksluziv që e ka prejardhjen nga bioteknologjia, vepron mbi skuqjen, njollat e kuqe dhe lufton rishfaqjen.
 • Piroctone Olamine dhe Zink, për një veprim të plotë anti- bakterial dhe rregullues të yndyrë

Jo – ngjitëse, përbërje komforte.

Pa paraben. Tolerancë e testuar dermatologjikisht.

PЁRDORIMI

Aplikojeni në mëngjes dhe /ose në mbrëmje në fytyrë të pastër.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

AQUA / WATER, ISONONYL ISONONANOATE, GLYCERIN, DIMETHICONE, AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, MYRISTYL MYRISTATE, STEARIC ACID, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, ZINC PCA, GLYCERYL STEARATE SE, SODIUM HYDROXIDE, PALMITIC ACID, DISODIUM EDTA, CAPRYLOYL GLYCINE, VITREOSCILLA FERMENT, CITRIC ACID, XANTHAN GUM, ACRYLATES COPOLYMER, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, PIROCTONE OLAMINE, PARFUM / FRAGRANCE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Kerium DS Cream”

LART

×