- 15%

La Roche Posay – Hydreane Riche

2,465 Lekë 2,900 Lekë

Përkujdesje hidratuese për lëkure sensitive të thatë.

(shiko versionin për lëkurë normale mikse)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

PЁRKUJDESJE ZBUTЁSE DHE HIDRATUESE PЁR LЁKURЁ TЁ THATЁ

Për femra dhe meshkuj me lëkurë sensitive të thatë.

Përkujdesje ditore e cila ndihmon në hidratimin, dhe rehatinë e lëkurës së ndjeshme.

Përbërje e pasur me Shea Butter.Projektuar për lëkura të prirura drejt thatësisë. Gjithashtu përmban Hidrolipide dhe ujë termal La Roche Posay.

PЁRDORIMI
Aplikojeni në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Linja

Hydreane

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Hydreane Riche”

LART

×