- 20%

La Roche Posay – Hydreane Light, për lëkurë normale-mikse

2,320 Lekë 2,900 Lekë

Përkujdesje hidratuese për lëkura normale-mikse.

(shiko versionin për lëkurë të thatë)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

PЁRKUJDESJE ZBUTЁSE DHE HIDRATUESE PЁR LЁKURЁ NORMALE MIKSE

Për femra dhe meshkuj me lëkurë sensitive normale mikse.

Përkujdesje ditore e cila ndihmon në hidratimin, dhe rehatinë e lëkurës së ndjeshme.

Kjo përbërje jo yndyrore është projektuar për lëkurat normale mikse. Hidrolipidet ndihmojnë në hidratimin e lëkurës dhe reduktimin e ndjeshmërisë të lëkurës sensitive. Përmban ujë termal La Roche Posay.

PЁRDORIMI
Aplikojeni në fytyrë dhe qafë në mëngjes dheose në mbrëmje.

Firma

La Roche Posay

Linja

Hydreane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

AQUA / WATER, GLYCERIN, CYCLOHEXASILOXANE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, MYRISTYL MYRISTATE, STEARIC ACID, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, GLYCERYL STEARATE SE, SODIUM HYDROXIDE, PALMITIC ACID, CAPRYLOYL GLYCINE, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, POLYPHOSPHORYLCHOLINE GLYCOL ACRYLATE, ACRYLONITRILE/METHYL METHACRYLATE/VINYLIDENE CHLORIDE COPOLYMER, PARFUM / FRAGRANCE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Hydreane Light, për lëkurë normale-mikse”

LART

×