- 20%

La Roche Posay – Hydraphase xhel hidratues për sytë

Original price was: 3,180 Lekë.Current price is: 2,544 Lekë.

Rezultatet: Lëkura hidratohet dhe zbutet, qepallat janë të relaksuara.

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Hydraphase xhel hidratues për sytë

Për femra dhe meshkuj me linja fine të dehidratuara, fryrje, rrathë të zinj.

Efikasitet i lartë hidratimi falë fragmenteve të Acidit Hialuronik. Veprim dekogjestionues falë Kafeinës dhe Ujit Termal La Roche Posay për të luftuar fryrjet dhe rrathët e zinj.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi tё  vogël kremi, duke e fërkuar në zonën rreth syve. Masazhojeni kremin butësisht në zonën rreth syve. Përsëriteni derisa produkti të thithet plotësisht nga lëkura.

Për të reduktuar fryrjet vazhdoni ta masazhoni deri në vijën e poshtme të syve, nga këndi i brendshëm në atë të jashtëm të syrit. Përfundojeni duke aplikuar një presion të lehtë në tëmthet tuaja për të nxitur qarkullimin limfatik.

Për të zbutur linjat fine të dehidratuara, performoni njё seri lëvizjesh të lehta rreth syve tuaj.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua, Glycerin, Glycine Soja, Soybean Protein, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Carbomer, Caffeine, Sodium Hyaluronate, Retinyl Palmitate, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Laureth-7, Tocopherol, Methylparaben, Chlorphenesin, Sodium Dehydroacetate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Hydraphase xhel hidratues për sytë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART