- 20%

La Roche Posay – Hydraphase UV Rich

Original price was: 4,100 Lekë.Current price is: 3,280 Lekë.

Përkujdesje hidratuese për lëkurat e thata me SPF 20.

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Hydraphase UV Riche

La Roche-Posay Hydraphase UV Intense Rich është një kujdes hidratues intensiv dhe afatgjatë, duke siguruar një mbrojtje anti-UV (Faktori i Mbrojtjes 20). Krijuar për lëkurat e ndjeshme të thata.

Formulë e pasur me fragmente të Acidit Hialuronik për një veprim të dyfishtë :

 • Furnizon lëkurën menjëherë me ujë.
 • Ruan nyjet qelizore për të përforcuar tërheqjen e lëkurës dhe hidratimin e gjatë në kohë.

Sistemi i filtrimit siguron një mbrojtje optimale ndaj stresit ditor të UVA dhe UVB (SPF 20). Ndihmon në parandalimin e njollave të errëta nga dielli.Teksturë e butë, e qëndrueshme dhe e pasur.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte. Përshtatur për lëkurë sensitive.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

50ml

SPF

20

AQUA / WATER, OCTOCRYLENE, ISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, HOMOSALATE, DIMETHICONE, C30-45 ALKYL DIMETHICONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, SUCROSE TRISTEARATE, CERA ALBA / BEESWAX, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, POLYSORBATE 61, PEG-12 DIMETHICONE, CARBOMER, TRIETHANOLAMINE, DIMETHICONOL, SODIUM HYALURONATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, DISODIUM EDTA, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM / FRAGRANCE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Hydraphase UV Rich”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART