- 20%

La Roche Posay – Hydraphase UV Light

Original price was: 4,100 Lekë.Current price is: 3,280 Lekë.

Hidratues për lëkura normale-mikse (SPF 20)

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Hydraphase UV Light (SPF 20)

La Roche-Posay Hydraphase UV Intense Light është një kujdes hidratues intensiv dhe afatgjatë, duke siguruar një mbrojtje anti-UV (Factor Protection 20). Krijuar për lëkurat e ndjeshme normale në mikse. Formula e tij është e përforcuar në Acid Hyaluronic të fragmentuar, për një veprim të dyfishtë:

 • Hidraton intensivisht, duke futur ujë në lëkurë
 • Përforcon kohezionin qelizor për ta mbajtur gjatë në ujin në të

Sistemi i filtrimit siguron një mbrojtje optimale ndaj stresit ditor të UVA dhe UVB. Teksture e lehtë me prekje të imët dhe jo të yndyrshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte. Përshtatur për lëkurë sensitive.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

50ml

SPF

20

AQUA / WATER, OCTOCRYLENE, ISONONYL ISONONANOATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, HOMOSALATE, DIMETHICONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, SUCROSE TRISTEARATE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, POLYSORBATE 61, PEG-12 DIMETHICONE, CARBOMER, TRIETHANOLAMINE, DIMETHICONOL, SODIUM HYALURONATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, DISODIUM EDTA, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM / FRAGRANCE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Hydraphase UV Light”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART