- 20%

La Roche Posay – Hydraphase Intense Serum

Original price was: 4,300 Lekë.Current price is: 3,440 Lekë.

Serum intensiv hidratues dhe ushqyes.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

La Roche Posay – Hydraphase Intense Serum

Xhel i përqëndruar hidratues. I përshtatshëm për lëkura sensitive të dehidratuara.

Një  formulë  me përqëndrim të lartë  në  përbërës aktivë :

 • Acid hialuronik – për një furnizim të  menjëhershëm dhe mbajtje  të ujit në  lëkurë  për hidratim optimal.
 • Argininë+Serinë – prezente në  epidermë , ato kapin ujin për të rivendosur normën e NMF.
 • NMF (Faktori Natural  Hidratues) është rekuperuar .
 • Përqëndrim i lartë i Ujit Termal La Roche Posay, një antioksidant natyral i cili është zbutës dhe anti-irritues.

Përbërje xheli që shkrihet, përthithje e shpejtë, e freskët dhe jo e yndyrshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni cdo ditë në mëngjes dhe /ose në darkë për të unifikuar kujdesin tuaj të lëkurës.

Tolerancë e testuar në lëkurë sensitive.

Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

30ml

Aqua, Butylene Glycol, Alcohol Denat, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Paraffinum Liquidum, Carbomer, Sodium Hydroxide, Arginine PCA, Serine, Ascorbyl Glucoside, Ammonium Polyacryldimethyltauramide, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Hydraphase Intense Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART