- 20%

La Roche Posay – Hydraphase HA Riche

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 4,000 Lekë.Current price is: 3,200 Lekë.

Përkujdesje hidratuese intensive për lëkurat e thata dhe sensitive.

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Hydraphase HA Riche

Për femra ose meshkuj me lëkurë të thatë në shumë të thatë dhe sensitive.

Kujdesi La Roche-Posay Hydraphase Intense Rich ka veti qetësuese dhe hidratuese. Formula e saj furnizon lëkurën me ujë për një hidratim intensiv të qëndrueshëm. Teksturë e lëmuar dhe komode, pa paraben. Shishe pompë pa kthim ajri, për një freski optimale. Lëkura mbetet e butë dhe elastike.

Efikasitet që zgjat.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni cdo mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte. Përshtatur për  lëkurë sensitive.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Lauroyl Lysine, Cetyl Alcohol, Urea, Peg-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Cera Alba/Beeswax/Cire d’Abeille, Pentylene Glycol, Stearic Acid, Carbomer, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Myristic Acid, Palmitic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, Polysorbate 60, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Chlorphenesin, Parfum/Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për La Roche Posay – Hydraphase HA Riche
 • Iva P. (blerës i verifikuar)

  Ky krem e hidraton menjehere fytyren. Shume i pershtatshem per lekura shume te thata.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART