Zbritje

La Roche Posay – Hyalu B5 Serum

(6 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 5,500 Lekë.Current price is: 3,850 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Hyalu B5 Serum

Zgjidhja e parë dermatologjike kundër rrudhave që ripërtërin dhe riparon lëkurën.

La Roche-Posay Hyalu B5 Serum është një xhel i freskët hidratues i rekomanduar për rrudhat, humbjen e volumit dhe elasticitetit, lëkurë të lodhur.

Formula unike rigjeneruese kombinon dy tipe të acididt hialuronik të pastër, vitaminën B5 dhe madecassoside, të cilat ripërtërijnë, riparojnë dhe mundësojnë rigjenerimin e lëkurës.

Menjëherë lëkura është më e butë dhe e freskët. Rrudhat dhe vijat e holla janë dukshem më të reduktuara.

E përshtatshme për lëkura të ndjeshme. E testuar dermatologjiksht dhe oftalmologjiksht.

 • Pa paraben. Pa vajra minerale. Jo komedogjenike.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë, në fytyrë, qafë dhe dekolte. E përshtatshme për personat që janë alergjikë ndaj Nikelit.

Info. Shtesë

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml, 50ml

Aqua/Water, Glycerin, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Panthenol, Pentylene Glycol, Dimethicone, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, PPG-6 Decyltetradeceth-30, Glyceryl Isostearate, Madecassoside, Sodium Hyaluronate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium EDTA, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
6 përshtypje për La Roche Posay – Hyalu B5 Serum
 • Reana S. (blerës i verifikuar)

  Makes your skin glow

 • Emel X. (blerës i verifikuar)

  Nje serum shume i lehte ne perdorim. Si fillim ka nje hapje fluide te menjehershme pastaj fillon ndjehet me kremoze ne fytyre. Menjehere te jep nje ndricim dhe nje hidratim ne fytyre. Me pas kemi dhe nje efekt si plumping . Produkt qe do tja rekomandoja te gjitha vajzave.

 • (blerës i verifikuar)

  Super i rekomandueshem, nje nga serumet me te mire qe kam perdorur! Konsistenca qe ka ndihmon ne perhapjen sa me te mire ne lekure, dhe le nje ndjesi mendafshi.

 • Senada J. (blerës i verifikuar)

  Shume I mire !
  Super efekt permirsim te dukshem per lekura te ndjeshme.

 • .

  Shume i mire, mjafton vetem shume pak produkt dhe perthithet plotesisht

 • Anxhela A.

  Shume I mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART