- 15%

La Roche Posay – Hyalu B5 krem kundër rrudhave për konturin e syve

3,230 Lekë 3,800 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Hyalu B5 krem kundër rrudhave për konturin e syve

Hyalu B5 Eyes Anti-Wrinkle Care Repairing Replumping është një kujdes kundër rrudhave i formuluar posaçërisht për konturin e syve.

Formula e saj unike me dy acide hialuronike dhe vitaminën B5 ndihmojnë në rimbushjen dhe riparimin e barrierës kutane të konturit të syrit.

Tekstura e saj e rehatshme dhe mbuluese vepron që në aplikimin e parë. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, konturi i syve është i freskët, për një pamje më të zgjuar.

Formuluar pa parfum.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në konturin e syve.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Hyalu B5 krem kundër rrudhave për konturin e syve”

LART

×