- 20%

La Roche Posay – Hyalu B5 Eye Serum

3,600 Lekë

Serumi i ri i syve Hyalu B5 hidratues për sytë.

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay  Hyalu B5 Eye Serum

Një koncentrat për sytë me veprim hidratues dhe kundër rrudhave.

Hidraton menjëherë dhe zona e syve duket e rimbushur, redukton shfaqjen e rrudhave dhe lodhjen, ndihmon në riparimin e barrierës së lëkurës në 1 orë. Formuluar me Acid Hialuronik, 4% Niacinamide, Vitaminë B5 dhe Kafeinë.

Aplikues ekskluziv prej çeliku, për një efekt ftohjeje dhe masazhi të menjëhershëm.

Serumi më i pëlqyer hidratues, tashmë i formuluar posaçërisht për zonën delikate të syve, ku lëkura është deri në 10 herë më e hollë dhe më e ndjeshme. I formuluar për të targetuar efektin e faktorëve stresues të jashtëm në lëkurën rreth konturit të syrit, serumi hidratues e bën lëkurën rreth syrit të ndjehet e ushqyer dhe më e fortë, zona e syve duket më e rigjallëruar dhe rrezatuese.

 • Riforcon funksionin e barrierës së lëkurës në 1 orë.
 • Redukton shfaqjen e rrudhave, dhe linjave të holla.
 • Lëkura ndihet më e hidratuar
 • Lëkura rreth syve duket më e rigjallëruar, e ndritcuar dhe më e shëndetshme
 • Aplikuesi ekskluziv inox ka një efekt të menjëhershëm ftohës, masazhues
 • Testuar në të gjitha fototipet duke përfshirë lëkurën e ndjeshme
 • Pa parfum

Përbërësit aktiv

 • Acidi hialuronik: Një përbërës hidratues për të rimbushur dhe zvogëluar shfaqjen e rrudhave.
 • Vitamina B5: Ndihmon në riparimin e barrierës së lëkurës.
 • 4% Niacinamide: Ndihmojnë në përmirësimin e shfaqjes së rrathëve të errët.
 • Kafeina: lëkura duket më rrezatuese dhe e rigjallëruar

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni serumin në konturin e syve duke rrëshqitur dhe masazhuar butësisht aplikatorin.

Për efekt ftohës më të madh, lini serumin e syve Hyalu B5 në frigorifer dhe zbuloni një trajtim freskues, qetësues për të reduktuar fryrjen dhe për të rimbushur pamjen e syve.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Sasia

15ml

Forma

Flakon me pikatore

Aqua / Water, Glycerin, Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, Niacinamide, Pentylene Glycol, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Hyalu B5 Eye Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART