- 25%

La Roche-Posay – Huile Lavante AP+, Body Cleansing Gel

Original price was: 3,400 Lekë.Current price is: 2,550 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

La Roche-Posay – Huile Lavante AP+, Body Cleansing Gel

Vaji pastrues Lipikar Huile Lavante AP+, Paketim promocional 1+1

Formuluar për lëkurë të ndjeshme të thatë dhe shumë të thatë për të pastruar butësisht lëkurën pa fërkim të tepërt. Formula e pastruesit Lipikar përmban prebiotik Aqua Posae Filiformis për të ndihmuar në ribalancimin e mikrobiomës së lëkurës, pasi heq butësisht papastërtitë dhe gjithashtu mbron lëkurën nga efektet e tharjes së ujit. Ky pastrues vaji ka një formulë ultra të butë, i pasuruar me Niacinamide qetësuese dhe Gjalpë Shea që rimbush lipidet dhe ushqen lëkuren.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni vajin për pastrimin e trupit La Roche-Posay Lipikar AP+ gjatë dushit. Krijoni shkumë me duar dhe aplikojeni në lëkurë të lagur, shpëlajeni dhe thajeni pa e fërkuar.

Firma

La Roche Posay

Forma

Shishe

Mosha

Të gjithë

Sasia

400ml

Aqua/water, Glycerin, Sucrose, Sodium laureth sulfate, Coco-betaine, Sodium chloride, Citric acid, Niacinamide, Parfum/fragrance, Peg-75 shea butter glycerides, Polysorbate 20, Ppg-5-ceteth-20, Sodium benzoate, Sodium hydroxide, Vitreoscilla ferment.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche-Posay – Huile Lavante AP+, Body Cleansing Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART