- 20%

La Roche Posay – Effaclar K

2,048 Lekë

Përkujdesje ditore antioksidante dhe kundër yndyrës për 8 orë.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Për lëkurë normale mikse të prirur drejt imperfeksioneve.

Përkujdesje ditore ripërtëritëse e cila ndihmon në pastrimin e poreve dhe përmirëson cilësinë e lëkurës.

Është një produkt për kujdesin e përditshëm, i cili kombinon LHA dhe Retinol Linoleate. LHA (Lipo-HydroxyAcid) është një derivat inovativ i acidit salicylic, një agjent exfoliues, i cili ndihmon në zhbllokimin e poreve dhe trajtimin e akneve. Gjithashtu lufton bakteret në thellësi të folikulave (zonën poshtë poreve). Përdorimi i përditshëm, ndihmon në luftimin kundër përsëritjes së imperfeksioneve. Formulë pa paraben. Për lëkurë normale mikse, lëkurë me parregullsi, pore te bllokuara. Lëkura është e lëmuar, poret janë të mbyllura. Parregullsitë janë zvogëluar. Lëkura është e pastër dhe fytyra më rrezatuese.

PЁRDORIMI
Aplikojeni në mëngjes dhe /ose në darkë në gjithë fytyrën. Mund të përdoret si bazë makijazhi.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua / Water, Propylene Glycol, Octyldodecanol, Dimethicone, Peg-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Salicylic Acid, Ammonium Polyacryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Zinc Pca, Sarcosine, Sodium Hydroxide, Silica, Silica Silylate, Perlite, Carnosine, Disodium Edta, Capryloyl Salicylic Acid, Xanthan Gum, Pentylene Glycol, Acrylates Copolymer, Cetyl Alcohol, Butylene Glycol, Tocopherol, Parfum / Fragrance.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Effaclar K”

LART