- 20%

La Roche Posay – Effaclar H Shkumë

Original price was: 2,520 Lekë.Current price is: 2,016 Lekë.

Shkumë larëse për lëkura të yndyrshme me tendencë akneike.

“Effaclar H foam”

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

SHKUMЁ PASTRUESE DERMO QETЁSUESE

Pastron dhe qetëson lëkurën e yndyrshme të dobësuar nga trajtimet që thajnë lëkurën.

Lëkurë e yndyrshme , e dobësuar nga trajtimet të cilat e thajnë lëkurën.

[list type=”list-style2″]

 • Pa parfum , pa paraben .
 • Tolerancë e testuar në lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike.

[/list]

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Aerosol

Sasia

150ml

AQUA / WATER, COCO-BETAINE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, DIMETHYL ETHER, PEG-30 GLYCERYL COCOATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, POLYSORBATE 20, SODIUM CHLORIDE, ISOBUTANE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, BUTANE, ZINC PCA, GLYCERIN, DISODIUM EDTA, PROPANE, CITRIC ACID, POLYSORBATE 21, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Effaclar H Shkumë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART