- 20%

La Roche Posay – Effaclar Gel Refill

1,800 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Effaclar Gel Refill

Xhel pastrues i përshtatshëm për lëkurë mikse- të yndyrshme me tendencë akneike.Provuar klinikisht që eliminon sebiumin e tepërt dhe heq papastërtitë pa tërhequr lëkurën. Formuluar me përbërës të zgjedhur me kujdes,ky larës i butë i fytyrës dhe trupit pastron në mënyrë të efektshme papastërtitë, duke respektuar ekuilibrin e pH të lëkurës për të zbuluar një lëkurë të pastër dhe të pastër.

Paketimi ynë i ri me eko-ndërgjegjësim dhe miqësor ndaj mjedisit ju lejon të rimbushni shishen tuaj Effaclar Gel duke përdorur 65% më pak plastike sesa të blini një shishe të re 400 ml, dhe me një çmim më të ulët.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni çdo mëngjes dhe/ose mbrëmje. Lagni duart, pastaj merrni një sasi te vogël xheli dhe shpëlajeni fytyrën. Aplikojeni në fytyrë, duke e masazhuar butësisht. Shpëlajeni mirë me ujë.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Sasia

400ml

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Peg-8, Coco-Betaine, Hexylene Glycol, Sodium Chloride, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Zinc Pca, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Parfum/Fragrance

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Effaclar Gel Refill”

LART