- 20%

La Roche Posay – Effaclar Duo SPF 30

2,368 Lekë

Rezultati: Imperfeksionet reduktohen, poret pastrohen dhe tektura e lëkurës është me e rafinuar. Shkelqimi i lekures rregullohet.

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Effaclar Duo SPF 30

La Roche-Posay Effaclar Duo [+] SPF 30 është një xhel-krem me teksturë të lehtë, hidratues dhe matifikues, i rekomanduar për përkujdesjen e lëkurave me imperfeksione të ekspozuara ndaj rrezeve UV.

Formula kombinon përbërës aktivë kundër imperfeksioneve me teknologjinë XL-Protect kundër rrezeve UVA dhe UVB duke mbrojtur lëkurën kundër agjentëve të jashtëm dhe duke reduktuar imperfeksionet.

Pa paraben. Jo komedogjenike. Baze shume e mire make-up.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes në lëkurë të pastër.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

30

Aqua, Octocrylene, Glycerin, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Alcohol Denat, Niacinamide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dimethicone, Sorbitan Stearate, Silica, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, Styrene/Acrylates Copolymer, Propylene Glycol, Potassium Cetyl Phospate, Diisopropyl Sebacate, Peg-20, Peg-8 Laurate, Zinc PCA, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, 2-Oleamido-1n 3-Octadecanediol, Inulin Lauryl Carbamate, Carnosine, Poloxamer 338, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium Edta, Sucrose Cocoate, Capryloyl Saliclic Acid, Xanthan Gum, T-Butyl Alcohol, Bht, Salicylic Acid.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Effaclar Duo SPF 30”

LART