- 20%

La Roche Posay – Effaclar Duo Set

2,136 Lekë

Kombinimi i duhur për lëkurat mikse, të yndyrshme dhe me akne.

Bli Effaclar Duo (40ml) dhe përfito 2 produkte falas:

*Sasi e limituar

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Effaclar Duo Set

Kombinimi i duhur për lëkurat mikse, të yndyrshme dhe me akne.

Effaclar Duo 40ml: La Roche Posay prezanton kremin anti-akne Effaclar DUO+, i formuluar specifikisht për të shënjestruar shenjat e gjëndrave dhjamore dhe lëkurës me akne. I testuar klinikisht në korrigjimin e njollave.  Zhbllokon poret dhe përmirëson pamjen e jashtme të lëkurës. Zgjidhja e duhur për përkujdesjen e përditshme të lëkurës gjithashtu është e përshtatshme edhe për lëkurat sensitive.

Effaclar Gel 50ml: Për femra dhe meshkuj të cilët kanë lëkurë normale mikse, dhe të prirur për akne. E përshtatshme për lëkurë të ndjeshme. Pastrues fytyre për lëkurë të yndyrshme. Pastron butësisht lëkurën falë tolerancës së lartë të shkumës. Ndihmon në eleminimin e papastërtive dhe nxjerrjen e sebumit, duke bërë që lëkura te ndjehet e pastër dhe e freskët. Përmban Ujë Termal La Roche Posay. Mund të përdoret gjithashtu si larës trupi.

Serozinc 50ml: Tonik me Zink që vepron në qetësimin dhe pastrimin e lëkurave të yndyrshme dhe të ndjeshme. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm, është i lehtë dhe freskon lëkurën tuaj pas larjes, ndërkohë që sulfati i zinkut vepron mbi shenjat e yndyrës.

Firma

La Roche Posay

Linja

Effaclar

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Effaclar Duo Set”

LART