- 20%

La Roche Posay – Cicaplast (SPF 50)

(4 përshtypje mbi produktin)

1,640 Lekë

Rezultati:Lëkura është e riparuar, më e butë dhe e mbrojtur.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Cicaplast (SPF 50)

La Roche-Posay Cicaplast Balm B5 SPF 50 riparon dhe zbut lëkurën e irrituar të fëmijëve dhe të rriturve.

Ajo riparon epidermen, qetëson tharjen dhe zonat e irrituara, falë kompleksit bakër-zink-mangan, pantenolit dhe agjenteve antibakterialë.

Me filtrin mbrojtes SPF 50 parandalon shenjat dhe mbron kundër rrezeve UVA/UVB.

E përshtatshme për të rritur dhe fëmijë mbi 3 vjeç.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastër e të tharë.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

50+

Aqua/Water, Homosalate, Panthenol, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Alcohol Denat, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Styrene/Acrylates Copolymer, Ethylhexyl Triazone, Triethanolamine, Dimethicone, Phenyl Benzimidazole Sulfonic Acid, Peg-8 Laurate, Sorbitan Oleate, Zinc Oleate, Zinc Gluconate, Madecassodine, Manganese Gluconate, Isohexadecane, Sodium Acrylates Crosspolumer-2, Silica, 2-Oleamido-1, 3-Octadecanediol, Perlite, Drometrizole Trisiloxane, Poloxamer 338, Disodium Edta, Copper Gluconate, Caprylyl Glycol, Polysorbate-80, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, BHT, Tocopherol, Phenoxyethanol.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 3.75
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  25%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  25%
4 përshtypje për La Roche Posay – Cicaplast (SPF 50)
 • Ornesta S. (blerës i verifikuar)

  Shume i bute dhe mbi te gjitha pa asnje lloj fragrance. Per me teper qe mund te perdoret edhe tek femijet. I shkelqyer!

 • . (blerës i verifikuar)

  E zhgenjyer nga ky produkt,nuk me pelqeu fare!

 • Iljada B.

  Cicaplasti i dyte me i mire qe kam provuar

 • Senada J. (blerës i verifikuar)

  I jep nje hidratim te thelle lekures edhe nuk krijon problem me yndyren. I pershtatshem per akne.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART