- 20%

La Roche Posay – Cicaplast për duart

(3 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,200 Lekë.

Krem zbutës dhe riparues për duart.

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Cicaplast për duart

Balsam  riparues i cili zbut , mbron dhe rindërton barrierat mbrojtëse të lëkurës për duart  e mbingarkuara nga punët, të dëmtuara nga punët në shtëpi ose në punë , falë  formulës së tij me 4 % Niacinamide dhe 30% Glicerinë , me një cilësi ultra kozmetike duke dhënë  efekt të menjëhershëm pas aplikimit.

 • Duar  të  dëmtuara dhe të mbingarkuara nga puna
 • Një gjeneratë e re e  ndërtimit të barrierave
 • Zbut dhe riparon barrierat mbrojtëse të lëkurës [Niacinamide 4%]
 • Mbron lëkurën dhe parandalon tharjet e dukshme  të  lëkurës [Glicerin]
 • Përbërje  që  përthithet  shpejt , e padukshme , jo e yndyrshme dhe jo ngjitëse
 • Pa paraben
 • Pa aromë

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni sa herë të jetë  e nevojshme .Të gjitha aktivitetet  mund të rifillohen menjëherë

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

AQUA / WATER, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, NIACINAMIDE, GLYCERYL STEARATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, DIMETHICONE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE SE, SODIUM POLYACRYLATE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  60%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për La Roche Posay – Cicaplast për duart
 • Iris P.

  Hydrating and super light! Very good product

 • Suela H. (blerës i verifikuar)

  Shume i mire ti ben duart si bebe

 • Aurora C.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART