- 20%

La Roche Posay – Cicaplast Levres

Original price was: 1,100 Lekë.Current price is: 880 Lekë.

Balsam zbutës dhe riparues për buzët

Përshkrimi i Produktit

Trajtues biologjik dhe fizik ,hidraton dhe ushqen lëkurën,duke parandaluar çarjet.

Për cilindo i cili ka tharje/dëmtime ekstreme të lëkurës ose lëkurë e cila ka vuajtur nga agresivitete.E përshtatshme për fëmijë të moshës nga 3 vjeç  e sipër.

Gjeneratë e re e barrierave :

Përbërja e  barrierave ndihmon  në izolimion e agresioneve dhe zbutjen e lëkurës.

Përmban 5% Panthenol.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

7.5ml

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PPG-5 PENTAERYTHRITYL ETHER, PEG-5 PENTAERYTHRITYL ETHER, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, CERA ALBA / BEESWAX, PANTHENOL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, ETHYLHEXYL PALMITATE, SILICA SILYLATE, POLYBUTENE, GLYCINE SOJA / SOYBEAN STEROLS, AQUA / WATER, SODIUM SACCHARIN, MYRISTYL MALATE PHOSPHONIC ACID, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Cicaplast Levres”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART