- 20%

La Roche Posay – Cicaplast B5 Spray

1,920 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Cicaplast B5 Soothing Repairing Concentrated Spray

Cicaplast B5 Spray qetëson dhe riparon lëkurën e dëmtuar dhe atë të irrituar. Mbron dhe e qetëson atë tek fëmijët  dhe të rriturit.

Benefitet:

 • Zbut menjëherë lëkurën falë ujit termal La Roche Posay dhe Pantenol 5%
 • Lejon riparimin e epidermës së lëkurës falë Madecassoside, bakrit, zinkut, manganese dhe acidit hialuronik.
 • Ka një teksturë të lehtë të tejdukshme
 • Tolerancë optimale

Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe okulistik.

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni 15cm larg nga lëkura. Mund të aplikohet në trup dhe fytyrë tek të rriturit dhe fëmijët. Mos e aplikoni në lëkurë të dëmtuar.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

100ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Propanediol, Panthenol, Pentylene Glycol, Sodium Citrate, Mannose, Madecassoside, Manganese Gluconate, Sodium Chloride, Coco-Betaine, Copper Gluconate, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Trisodium Ethylendiamine Disuccinate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Cicaplast B5 Spray”

LART