- 15%

La Roche Posay – Anthelios Invisible Spray + Posthelios Gel

2,975 Lekë

Spray mbrojtës për trupin (SPF 50) + xhel pas dielli falas.*

*sasi e limituar

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Anthelios Invisible Spray + Posthelios Gel

La Roche-Posay Anthelios Invisible Spray është një locion i lëngshëm që përhapet shumë lehtë dhe nuk lë mbetje vajore ose ngjitëse. Sistemi i filtrimit Anthelios [XL] -PROTECT përmban një sërë përbërësish në mënyrë që të sigurojë një mbrojtje të gjerë nga rrezatimi UVA dhe UVB. Forma e ti si spray mundëson një aplikim të lehtë dhe locioni nuk lë film të bardhe. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, përfshirë edhe ato më të ndjeshme.

La Roche-Posay Posthelios Soothing After Sun Gel është një krem-në-xhel i cili ndihmon lëkurën të rikuperohet pas ekspozimit intensiv në diell. Formula e tij ndihmon lëkurën të rikuperohet nga thatësia falë aftësisë së saj për të riparuar barrierën e lëkurës. Lehtë për t’u aplikuar dhe i përshtatshëm për të gjithë familjen. 

I përshtatshëm për lëkura të ndjeshme, intolerante dhe me tendencë për alergji nga dielli.

Pa paraben
Jo komedogjenik
Rezistent ndaj ujit
I testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni Anthelios Invisible Spray SPF 50+ 20 minuta përpara ekspozimit në diell. Riaplikojeni vazhdimisht.

Aplikoni Posthelios Gel pas ekspozimit në diell, në lëkurë të pastër, duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.

Firma

La Roche Posay

Linja

Anthelios

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Anthelios Invisible Spray + Posthelios Gel”

LART