- 20%

La Roche Posay – Anthelios XL Spray për trupin SPF 30

2,624 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Mbrojtje shumë e lartë ndaj spektrit të rrezeve UVB/UVA, falë sistemit Mexoplex® i kombinuar me ujin termal La Roche Posay, me veti zbutëse dhe anti-oksidante.
Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme dhe qelizat nga dëmtimi afatgjatë.

I përshtatshëm për lëkura të ndjeshme, intolerante dhe me tendencë për alergji nga dielli.

Pa paraben
Jo komedogjenik
Rezistent ndaj ujit
I testuar dermatologjikisht

Firma

La Roche Posay

Linja

Anthelios

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

SPF

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Anthelios XL Spray për trupin SPF 30”

LART