La Roche Posay – Anthelios XL Tinted cream (SPF 50+)

Krem dielli me ngjyrë.

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

ANTHELIOS XL SPF 50+ TINTED CREAM COMFORT.

Mbrojtje e lartё e fytyrёs me efekt pudёr. ULTRA UVA [ PPD 39 ].

Pa aromё. Pa paraben. Jo komedogjenik. Shumё rezistent ndaj ujit.

 

Pa paraben. Jo komedogjenik. Rezistent ndaj ujit.

Pёr lёkurё sensitive e prirur ndaj intolerancёs, njohur ndryshe si alergjitё ndaj dielllit.

Intensitetin ekstrem tё rrezeve tё diellit.

Parandalon pigmentimin nga dielli [ shtatzanitё , photosensitiazation ….]

Mbrojtje e lartё ,e plotё ndaj rrezeve UVA /UVB.

Mbrojtja optimale me SPF 50 ёshtё e pёrforcuar kundrejt rrezeve UVA.[  mё i saktё ose rreptё se rekomandimet Europiane nё pёrkujdesjet  ndaj diellit ] falё patentёs sё sistemit filtrues Mexoplex kombinuar me ujin termal LA ROCHE POSAY, zbutёs dhe anti – oksidant.

I shkrirё nё njё pёrbёrje tё lartё komforte. Hidratues dhe shumё i butё. Jo i yndyrshёm. I pёrshtatshёm pёr lёkurё tё thatё.

Rezistent ndaj ujit

Dermatologjikisht i testuar. Pa aromё, pa paraben, jo – komedogjenik.

PЁRDORIMI

Aplikojeni produktin pёrpara ekspozimit ndaj diellit. Ri – aplikojeni shpesh herё dhe butёsisht pёr tё ruajtur mbrojtjen sidomos pas notit, pёrthithjes ose fshirjes. Pёr pёrdorim tё jashtёm.

0/5 (0 Reviews)

Informacion Shtesë

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Nuanca

E artë, Rozë

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Anthelios XL Tinted cream (SPF 50+)”

LART