- 20%

La Roche Posay – ANTHELIOS XL SPF 50+ NUTRITIVE OIL

2,624 Lekë

Vaj mbrojtës dhe nxirës për trupin spf 50.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Mbrojtjte e lartё e fytyrёs dhe trupit. ULTRA UVA.

Pёr lёkurё sensitive e prirur ndaj intolerancёs, njohur ndryshe si alergjitё ndaj dielllit.

Mbrojtje e larte, e plotё ndaj rrezeve UVA /UVB. Parandalon pigmentimin nga dielli.

Mbrojtje e lartё ,e plotё ndaj rrezeve UVA /UVB. Mbrojtja optimale me SPF 50 ёshtё e pёrforcuar kundrejt rrezeve UVA. Falё patentёs sё sistemit filtrues Mexoplex kombinuar me ujin termal LA ROCHE POSAY, ka efekt zbutёs dhe anti – oksidant.

Rezistent ndaj ujit.

PЁRDORIMI

Dermatologjikisht i testuar. Pa aromё, pa paraben, jo – komedogjenik.

Aplikojeni produktin pёrpara ekspozimit ndaj diellit. Ri – aplikojeni shpesh herё dhe butёsisht pёr tё ruajtur mbrojtjen sidomos pas notit, pёrthithjes ose fshirjes. Pёr pёrdorim tё jashtёm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

SPF

50+

PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL, ISOPROPYL PALMITATE, HOMOSALATE, ALCOHOL DENAT., OCTOCRYLENE, ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER DILINOLEATE COPOLYMER, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, C12-15 ALKYL BENZOATE, DROMETRIZOLE TRISILOXANE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PARFUM / FRAGRANCE

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – ANTHELIOS XL SPF 50+ NUTRITIVE OIL”

LART