- 20%

La Roche Posay – Anthelios XL SPF 50+ Lip Stick

1,000 Lekë

Stick per buzet me faktor mbrojtes 50+

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

ANTHELIOS XL SPF 50+ LIP STICK

MBROJTJE E LARTЁ PЁR BUZЁ SENSITIVE, ULTRA UVA [ PPD 26 ]

Buzё sensitive tё tejmase ekspozuara.

Mbrojtje ultra UVA /UVB

Anti – tharjes

Rezistent ndaj ujit

PЁRDORIMI

Dermatologjikisht i testuar. Pa aromё, pa paraben, jo – komedogjenik.

Aplikojeni produktin pёrpara ekspozimit ndaj diellit. Ri – aplikojeni shpesh herё dhe butёsisht pёr tё ruajtur mbrojtjen sidomos pas notit, pёrthithjes ose fshirjes. Pёr pёrdorim tё jashtёm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

9g

SPF

50+

RICINUS COMMUNIS / CASTOR SEED OIL, ISOPROPYL PALMITATE, POLYETHYLENE, OCTOCRYLENE, ISOHEXADECANE, TITANIUM DIOXIDE, OZOKERITE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, DROMETRIZOLE TRISILOXANE, THEOBROMA CACAO / COCOA SEED BUTTER, BUTYROSPERMUM PARKII / SHEA BUTTER, DIMETHICONE, GLYCINE SOJA / SOYBEAN OIL, TOCOPHEROL

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Anthelios XL SPF 50+ Lip Stick”

LART