- 20%

La Roche Posay – Anthelios XL Locion për lëkura intolerante ndaj diellit (SPF 50+)

2,800 Lekë

(Anthelios XL Comfort Lotion SPF 50 250ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

La Roche-Posay Anthelios XL Comfort Lotion SPF 50+ krem dielli i përshtatshëm për lëkura intolerante ndaj diellit (alergjike ndaj dielli) si dhe për të parandaluar njollat nga dielli. Për fytyrë dhe trup. I pasur me Ujë termal

Ky qumësht është për tu përdorur në fytyrë dhe në trup si dhe ofron mbrojtje optimale SPF 50+. Mbrojtja ndaj rrezeve UVA forcohet falë sistemit të patentuar Menoplex, së bashku me Ujë Termal, me veti zbutese dhe antioksidante.

Tekstura është e butë, nuk yndyros dhe nuk le shenja të bardha.

Pa paraben, fotostabël, jo komedogjenik, rezistent ndaj ujit. Formulë e reduktuar me filtra kimike.

Firma

La Roche Posay

Forma

Tubet

Linja

Anthelios

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Mosha

Të gjithë

Sasia

250ml

SPF

50+

Aqua/Water, Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Ethylhexyl Triazone, Isohexadecane, Drometrizole Trisiloxane, Alcohol Denat, Propanediol, Dicaprylyl Ether, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Styrene Acrylates Copolymer, Dimethicone, Acrylates Dimethicone Copolymer, P-Anisic-Acid, Ascorbyl Palmitate, Carbomer, Disodium Edta, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Nylon-12, PEg-8 Laurate, Phenoxyethanol, Tocopherol, Triethanolamine, Parfum/Fragrance

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Anthelios XL Locion për lëkura intolerante ndaj diellit (SPF 50+)”

LART