- 20%

La Roche Posay – Anthelios XL Fluid pa parfum SPF 50

2,240 Lekë

(Anthelios XL Non-perfumed Fluid)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Fluid i përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme, intolerante me tendencë për alergji nga dielli.
Mbrojtje shumë e lartë ndaj spektrit të rrezeve UVB/UVA, fale sistemit Mexoplex® e kombinuar me ujin termal La Roche Posay me veti zbutëse dhe anti-oksidante.

Gjithashtu parandalon njollat e shkaktuara nga dielli (edhe gjatë shtatzanisë)
Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme dhe qelizat nga dëmtimi afatgjatë.

Përthithet lehtë dhe nuk lë shenja të bardha.

Firma

La Roche Posay

Linja

Anthelios

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

50ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Anthelios XL Fluid pa parfum SPF 50”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART