- 20%

La Roche Posay – Anthelios Shaka Fluid (SPF 30)

(4 përshtypje mbi produktin)

2,320 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Anthelios Shaka Fluid SPF 30

La Roche-Posay Anthelios Shaka Invisible Fluid SPF 30 është një kujdes i formuluar për të kufizuar ndjesinë e syve dhe alergjitë nga dielli.

Ofron një mbrojtje UVA / UVB. Ndihmon për të parandaluar stresin oksidativ të gjeneruar nga rrezet infra të kuqe dhe ndotja. Rezistent ndaj ujit, djersës dhe rërës. Lë një fund të padukshëm dhe jo vajor.

Testuar nën kontrollet dermatologjike dhe oftalmologjike.

Udhëzime mbi përdorimin

Shkundni para përdorimit.Aplikoni para ekspozimit. Rinovohuni shpesh sidomos pas djersitjes, notit ose tharjes.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

50ml

SPF

30

Aqua/Water, Alcohol Denat. Disopropyl Sebacate, Silica, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol, Methoxyphenyl, Triazine, Ethylhexyl Triazone, Glycerin, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Propanediol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Drometrizole Trisiloxane, Perlite, Tocopherol, Caprylic/Capric Triglyceride, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Parfum/Fragrance. (Code F.I.L. C225399/1).

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  80%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
4 përshtypje për La Roche Posay – Anthelios Shaka Fluid (SPF 30)
 • REA K. (blerës i verifikuar)

  Sado qe provoj spf te tjera,serish rikthehem tek kjo spf por versionin me spf 50.Eshte per te gjitha llojet e lekurave dhe madje nuk vendos fare hidrant duke qene tek oily/mix skin.

 • Iljada B.

  SPF me e mire qe kam provuar deri me sot. Thithet shpejt nga lekura dhe nuk te le ndjesin sikur te ngjit fytyra. Super e kenaqur ?

 • Fatjola M. (blerës i verifikuar)

  Spf me e mire qe kam provuar, nuk e le lekuren e bardhe dhe te yndyrosur si kremrat e tjere spf.

 • Senada J. (blerës i verifikuar)

  Te le nje lekure perfekte pas perdorimit, edhe te sherben si nje baze make up perfekte per ditet ne qytet.
  Ka nje arome shume te mire!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART