- 20%

La Roche Posay – Anthelios Moisturising Cream (SPF 50+)

2,400 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay  Anthelios UVmune 400 Moisturising Cream (SPF 50+)

Kremi hidratues La Roche-Posay Anthelios UVmune 400 SPF 50+ është një krem hidratues me mbrojtje shumë të lartë UVA/UVB, që ndihmon në parandalimin e stresit oksidativ të krijuar nga rrezet infra të kuqe dhe ndotja, gjithashtu mbron nga dëmtimet e thella të qelizave.

 • Rezistent ndaj ujit dhe djersitjes.
 • Kundër pickimit të syve.
 • Nuk lë shenja të bardha në lëkurë.
 • Krem hidratues që mbron nga dëmtimet e thella të qelizave të lëkurës së ndjeshme.
 • Me parfum.

Testuar nën kontroll dermatologjik në lëkurat e ndjeshme dhe reaktive.
Testuar nën kontroll oftalmologjik për sy dhe konturet e syve të ndjeshëm.
Testuar tek mbajtësit e lenteve të kontaktit.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni produktin pak para ekspozimit.

Riaplikojeni në sasi të bollshme disa herë gjatë ditës, veçanërisht pas notit, djersitjes ose fshirjes me peshqir.
Në rast kontakti me sytë, shpërlajini menjëherë.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Sasia

50 ml

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale

Forma

Tubet

Aqua/Water/Eau, Diisopropyl Sebacate, Alcohol Denat., Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Bis-ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diisopropyl Adipate, Peg-8, Dipropylene Glycol, C12-22 Alkyl Acrylate/hydroxyethylacrylate Copolymer, Glycerin, Drometrizole Trisiloxane, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Methoxypropylamino Cyclohexenylidene Ethoxyethylcyanoacetate, Silica, Tocopherol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Acrylates Copolymer, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Hydroxyacetophenone, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Sodium Polyacrylate, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Parfum/Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Anthelios Moisturising Cream (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART