La Roche Posay – Anthelios Mbrojtje ndaj dielli për fytyrën SPF 50

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Mbrojtje e lartë për fytyrën.

Mbrojtje nga rrezet UVB/UVA falë sistemit Mexoryl XL®, filtër rezistent që mbron lëkurën nga dielli.
Tekstura inovative përhapet me lehtësi, mbulon parregullsitë dhe përmirëson pamjen e lëkurës suaj.

Pa parfum. Pa paraben.
Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht.

Info. Shtesë

Firma

La Roche Posay

Linja

Anthelios

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

50+

Nuanca

E artë, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Anthelios Mbrojtje ndaj dielli për fytyrën SPF 50”

LART