- 20%

La Roche Posay – Anthelios Mbrojtje me ngjyrë për lëkura me hiperpigmentime (njolla) SPF 50+

(9 përshtypje mbi produktin)

2,400 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Anthelios Mbrojtje me ngjyrë për lëkura me hiperpigmentime (njolla) SPF 50+

I përshtatshëm për lëkura të ndjeshme dhe me hiperpigmentime, si njollat gjatë shtatzanisë dhe njollat e moshës.

Anthelios Pigmenation Tinted Cream SPF 50+ është një produkt dermatologjik mbrojtës ndaj diellit i pasur me Procerad. Formula ofron një spektër të gjerë (UVA-PF 39, UVB, Infrared-A dhe dëmtimin e ndotjes) mbrotje me ngjyrë për lëkurat e ndjeshme nga rrezet UV dhe me hiperpigmentime (njolla) të dukshme.

 • XL-Protect™ ofron mbrojtje të lartë ndaj rrezeve  UVA/UVB.
 • I pasur me  PROCERAD, formula njëtrajteson dhe uniformizon pamjen.

Teksturë e lehtë, që nuk ngjit. Jo komedogjenik.

E testuar nën kontroll dermatologjik. Pa parfum. Rezistent ndaj ujit.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Linja

Anthelios

Forma

Tubet

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Mosha

Të gjithë

Sasia

50ml

SPF

50+

Aqua/Water, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Propanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Alcohol Denat, Titanium Dioxide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, CI 77891/Titanium Dioxide, Drometrizole Trisiloxane, CI 77491, CI 77492, CI 77499/Iron Oxides, Styrene/Acrylates Copolymer, Dimethicone, Zea Mays Starch / Corn Starch, Propylene Glycol, Synthetic Wax, Diethylhexyl Butamido Triazone, Potassium Cetyl Phosphate, Tocopherol, Aluminum Hydroxide, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Myristic Acid, 2-Oleamido-1, 3-Octadecanediol, Palmitic Acid, PEG-100 Stearate, PEG-8 Laurate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Triethanolamine, (Code F.I.L C216177/1).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 3.92
  vlerësime
 • 5 Yje
  58%
  4 Yje
  8%
  3 Yje
  17%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  17%
9 përshtypje për La Roche Posay – Anthelios Mbrojtje me ngjyrë për lëkura me hiperpigmentime (njolla) SPF 50+
 • Senada J. (blerës i verifikuar)

  Review for La Roche Posay – Anthelios Mbrojtje me ngjyrë për lëkura me hiperpigmentime (njolla) SPF 50+
  ★ ★ ★ ★ ★

 • Bana T.

  Perhapet sh mire ne fytyre , i mbulon njollat pa u vene re!

 • Iljada B.

  E dashuroj pas fluidit

 • Bana T.

  Sh kenaqesi kur e ve ne fytyre, fytyra ngjan sh me mire

 • Senada J. (blerës i verifikuar)

  Ngjan shume mire ne lekure. Te kursen kohe sepse ske nevoje te aplikosh edhe spf edhe fondatine.

 • REA K.

  pervec mbrojtjes,ka dhe goxha mbulim.

 • .

  Nuk e rekomandoj këtë krem për lëkurat e bardha dhe zbehta. E bleva dhe vjen si në nuancë të kuqe.

 • Eriona R. (blerës i verifikuar)

  Teper i erret

 • Bana T.

  Hera e dyte qe e blej, per lekurat e erreta, fytyre e yndyrshme ofron mbrojtje te mire te njollave.
  Jam e kenaqur🙂.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART