- 20%

La Roche Posay – Anthelios Invisible Spray (SPF 50+)

2,880 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay Anthelios Invisible Spray (SPF 50+)

La Roche Posay Anthelios Invisible Spray SPF 50+ është një spray i pasur me ujë termal, i cili ofron një mbrojtje shumë të lartë ndaj rrezeve të spektrit të gjerë UVA/UVB për lëkurat e ndjeshme dhe alergjike ndaj diellit. Për fytyrë dhe trup.

Ndihmon në parandalimin e stresit oksidativ të krijuar nga rrezet infra të kuqe dhe ndotja. Është shumë rezistent ndaj ujit, djersës dhe rërës.

Struktura e tij ultra e lehtë me përfundim jo të yndyrshëm nuk lë asnjë shenjë të bardhë.

Formula e tij respekton mjedisin detar. E testuar nën kontroll dermatologjik.

Prodhuar në Francë.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni para përdorimit. Spërkateni në duar, mos e spërkatni drejtpërdrejt në fytyrë.

Aplikoni para çdo ekspozimi. Riaplikoni shpesh një shtresë të bollshme, veçanërisht pas notit, djersitjes ose fshirjes.

Shmangni zonën e syve. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë dhe tërësisht.

Shmangni kontaktin me tekstilet.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

Aqua/Water, Alcohol Denat., Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Octocrylene, Glycerin, Propanediol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Diisopropyl Adipate, Diisopropyl Sebacate, Dicaprylyl Ether, Triethanolamine, Tocopherol, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Drometrizole Trisiloxane, Sodium Polyacrylate, Trisodium Ethylenediamine, Disuccinate, Parfum/Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Anthelios Invisible Spray (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART